Sprzedaż, Działka, Siecino, ,

Nr oferty280257
Powierzchnia11800.00 m2
Cena89 000 PLN
Cena za m28 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

Pięknie położona, duża (1,18 ha) działka budowlana

na skraju wsi, pod lasem

nad Jeziorem Siecino na Pojezierzu Drawskim

 

NOWA, OBNIŻONA CENA

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!

 

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest przy asfaltowej drodze ze Złocieńca do Połczyna – Zdroju i Ostrowic, ok. 7 km na północ od Złocieńca, na obrzeżach letniskowej wsi Siecino, w gminie Złocieniec, w powiecie drawskim, w woj. zachodniopomorskim.

W bezpośrednim sąsiedztwie duże obszary lasów, łąki oraz działki zabudowane domkami jednorodzinnymi i gospodarstwami agroturystycznymi. Ok. 400 m od działki znajduje się jedno z największych i najczystszych jezior Pojezierza Drawskiego – Jezioro Siecino


W pobliżu (ok. 800 m) znajduje się "Rybakówka" - baza turystyczno - wędkarska z restauracją - smarzalnią serwującą zawsze świerzą rybę.

 

Działka

Działka nr 206/5 ma powierzchnię 1,18 ha i kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok. 55 m i długości ok. 200 m. Wschodnia granica działki przylega do drogi asfaltowej, a północna i zachodnia do dróg gruntowych. Płaską, równą powierzchnię działki stanowi łąka z nielicznymi samosiejkami.  

 

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Ostrowice działka ma następujące przeznaczenie:

- w części przyległej do drogi – teren projektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej parterowej z dachami wysokimi,

- w części dalszej (z tyłu – patrząc od drogi) – użytki rolne.

W rejestrze gruntów działka sklasyfikowana jest jako grunty orne RVI i RVIz.

 

Media:
 

– prąd – na działce (słup energetyczny z transformatorem;

– linia telekomunikacyjna w drodze, przy działce;

 

Dojazd: drogą asfaltową (zjazd poprzez przylegającą drogę cruntową).

Odległości:
 

– Złocieniec – ok. 7 km;

– Ostrowice – ok. 6 km;

– Drawsko Pom. – ok. 23 km.

 

Niewątpliwe walory tej nieruchomości, takie jak: lokalizacja w malowniczym regionie, w pobliżu pięknego jeziora, duża powierzchnia umożliwiająca swobodną zabudowę i urządzenie terenu wg. dowolnej aranżacji, przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego oraz dostępność mediów powodują, że jest to oferta atrakcyjna dla pragnących zamieszkać z dala od uciążliwego hałasu dużych miast, szukających ciszy i wytchnienia a także dla planujących urządzić i prowadzić gospodarstwo agroturystyczne. Jednocześnie niewielka odległość od Złocieńca umożliwia bezproblemowe korzystanie z udogodnień typu: urzędy, szkoły, sklepy czy wszelkie punkty usługowe.

 

Lokalizacja na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego, nad jednym z największych (743 ha), najładniejszych i najczystszych (I klasa czystości wody) jezior Pojezierza Drawskiego – Jez. Siecino, stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Liczne w okolicy jeziora to doskonałe miejsca do wędkowania i uprawiania sportów wodnych: żeglarstwa, kajakarstwa, nurkowania i korzystania z kąpieli a okoliczne lasy, jesienią pełne borowików i rydzy, są rajem dla grzybiarzy i miłośników natury. Urozmaicone ukształtowanie terenu można podziwiać korzystając z licznych szlaków rowerowych, pieszych, konnych i kajakowych.

 

Wynagrodzenie pośrednika ponosi tylko Sprzedający.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 6368. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.
Powrót do listy ofert